Wyszukiwarka Nieruchomości
Rema Nieruchomości

Biuro Nieruchomości REMA należy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Nasza firma działa na śląskim rynku nieruchomości od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kompetencji przez pracowników firmy jest gwarancją znajomości rynku oraz profesjonalnej obsługi klienta. W naszej ofercie znajdują się: domy, mieszkania, lokale oraz działki. Przeprowadzamy transakcje kupna, sprzedaży, a także dzierżawy nieruchomości dla klientów indywidualnych, instytucji, koncernów i firm. Gwarantujemy wsparcie nie tylko podczas pośrednictwa nieruchomościami, ale również w czasie ubiegania się o kredyt hipoteczny czy w zakresie obsługi prawnej lokali. Współpracujemy z katowickimi radcami prawnymi, kancelariami notarialnymi, bankami oraz domami kredytowymi – zawsze dbamy o maksymalną ochronę interesów naszych klientów.

Swoją działalność na Śląsku rozpoczęliśmy w roku 1994, a 6 lat później uzyskaliśmy zawodową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 596. Od tego czasu przeprowadziliśmy kilka tysięcy transakcji, wśród których znalazły się m.in. sprzedaż/wynajem/dzierżawa nieruchomości. Z naszych usług korzystali zarówno klienci indywidualni, jak i znane instytucje ubezpieczeniowe, bankowe (w tym: T.U. Alianz, Bank Śląski czy NBP), a także państwowe. Obsługiwaliśmy zarówno spółki akcyjne (m.in. Stalexport S.A., Węglokoks S.A.), jak i zagraniczne koncerny (Auchan Polska, PASCAL Polska) oraz firmy turystyczne i handlowe z udziałem zagranicznego kapitału (EMPiK Sp. z o.o.).

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Biuro nieruchomości REMA (Katowice) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów. W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Oprócz pośrednictwa nieruchomościami pomagamy naszym klientom w ich obsłudze prawnej – współpracujemy z radcami prawnymi i kancelariami notarialnymi zlokalizowanymi na terenie miasta Katowice. Dzięki współpracy z bankami i domami kredytowymi jesteśmy też w stanie wspomóc naszych klientów w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Cały czas pogłębiamy swoją wiedzę na temat naszej branży, bierzemy udział w seminariach organizowanych przez śląskie środowisko pośredników nieruchomościami. Sami prowadzimy także kursy przygotowujące kandydatów do naszego zawodu.

Zapraszamy do skorzystania z usług Biura Nieruchomości REMA z siedzibą w Katowicach. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm obsługi.

Siedziba

Nowa siedziba Biura Nieruchomości REMA. Zapewniamy wszystkim naszym Klientom miłą, kompetentną i profesjonalną obsługę w komfortowych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć naszego biura oraz aktualną ofertą.

Galeria zdjęć

Rema Nieruchomości

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Biuro nieruchomości REMA (Katowice) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Dane Kontaktowe

40-014 Katowice, ul. Mariacka 7/2

czynne pn.-pt. | 9:00-17:00

32/205 20 17

+48 505 149 054

rema@rema.nieruchomosci.pl

fb/biurorema

+remanieruchomoscipl

Nieruchomości dla Ciebie:

© 2016 Rema Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone
ogo.agency
Rema Nieruchomości