Wyszukiwarka Nieruchomości

ID:10455
Miasto:Katowice
Cena:101 000 zł
Powierzchnia:5050 m2

SZCZEGÓŁY OFERTY

Do wynajęcia zespół zrewitalizowanych budynków znajdujących się Katowicach, w pobliżu centrum handlowego Silesia City Center.
Pod wynajem oferowane są różne typy powierzchni, dopasowanej do charakteru prowadzanej działalności, wielkości, potrzeb i specjalizacji. Na terenie znajdują się biura, magazyny, pomieszczeni technologiczne, laboratorium oraz sale spotkań, szkoleniowe i konferencyjne.
Na terenie znajduje się dwukondygnacyjny budynek biurowy z częścią laboratoryjną, wydzieloną strefą recepcji, windą oraz pomieszczeniami typu open space przeznaczonymi na sale konferencyjne, zapleczem sanitarnym, szatnią, pomieszczeniami technicznymi, serwerownią oraz lobby.
Kolejny budynek to jednokondygnacyjny obiekt biurowy z serwerownią, salami szkoleniowymi, pomieszczeniami technicznymi i gospodarczymi oraz z zapleczem sanitarnym.
Na terenie znajduje się również obiekt logistyczno-produkcyjny. Na powierzchni 2200m2 znajdują się pomieszczenia magazynowo-produkcyjne oraz zaplecze socjalne i biurowe.
Hala wyposażona w pięcio- i dwudziesto-tonowe suwnice oraz dwie bramy wjazdowe. Hala może być przeznaczona do umieszczenia w niej maszyn produkcyjnych lub jako magazyn wysokiego składowania. W skład wyposażenia wchodzą opomiarowane instalacje energii elektrycznej, wody, gazów technicznych niezbędne do prowadzenia działalności produkcyjnej. Istnieje możliwość podziału przestrzeni obiektu na mniejszy moduły oraz podłączenia monitoringu i sieci CCTV. Hala laboratoryjno-magazynowa o konstrukcji stalowej wysokości 12m z częścią magazynową, częścią laboratoryjną oraz techniczną.
Do obiektu przynalezy również zaplecze konferencyjne dla ponad 200 osób. Istnieje możliwość korzystania z nowoczesnej sali wykładowej, sali do tłumaczeń symultanicznych, sali szkoleniowych oraz sali komputerowej. Obiekt posiada całodobową ochronę.
Zagospodarowanie terenu to idealne warunki dla działania środowiska naukowego. Infrastruktura laboratoryjna ma służyć badaniom nad technologiami rewitalizacyjnymi i innowacjami w rewitalizacji otoczenia. Laboratoria udostępnianie w ramach Parku spełniają wysoki standard jakości.
Z uwagi, iż jest to projekt unijny, oferta jest skierowana tylko dla najemców innowacyjnych z branży rewitalizacji i remediacji lub z potwierdzeniem w innowacyjności w działalności.
Przy wynajmie co najmniej połowy powierzchni cena wynajmu wynosi 35zł/m2.

Cena najmu 101 000 zł netto, (20zł/m2)- do negocjacji

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Biuro Nieruchomości REMA s.c., R. M. Mandys, 40-014 Katowice, Mariacka 7/2
tel.: 32 205 20 17, tel. kom.: 505 149 054, 505 149 055
Agent odpowiedzialny zawodowo za ofertę Regina Mandys, numer licencji 596
25 LAT DOŚWIADCZENIA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI!
www.rema.nieruchomosci.plRema Nieruchomości

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Biuro nieruchomości REMA (Katowice) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Dane Kontaktowe

40-014 Katowice, ul. Mariacka 7/2

czynne pn.-pt. | 9:00-17:00

32/205 20 17

+48 505 149 054

rema@rema.nieruchomosci.pl

fb/biurorema

+remanieruchomoscipl

Nieruchomości dla Ciebie:

© 2016 Rema Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone
ogo.agency
Rema Nieruchomości