Wyszukiwarka Nieruchomości
OFERTA SPECJALNA

ID:11088
Miasto:Bielsko-Biała
Dzielnica:Centrum
Cena:4 400 000 zł
Powierzchnia:950 m2
Piętro:2
Liczba pięter:2
Stan mieszkania:komfort
Okna:nowe drewniane
Umeblowanie:nie
Przeznaczenie:usługi, biura, rekreacja, pensjonat, hotel
Ogrzewanie:gazowe własne
Typ zabudowy:wolnostojacy
Rodzaj zabudowy:Obiekt

SZCZEGÓŁY OFERTY

Oferujemy  do sprzedaży luksusowy  odrestaurowany 3 kondygnacyjny obiekt mieszkalno-usługowy, zlokalizowany  w centralnej części Centrum Bielska Białej, w dzielnicy Żywieckie Przedmieście, w okolicach Rynku.Obiekt pochodzi z końca XIX wieku i wpisany jest do rejestru zabytków. Przeszedł generalny remont w 2009-2010 r.  Wykonany został w technologii tradycyjnej murowanej. Dach czterospadowy kryty blachą miedzianą. Rezydencja  o powierzchni użytkowej 950 m2 położony na  3610 m2  działka (własność). Nieruchomość składa się 3 kondygnacji  z: parteru o charakterze mieszkalnym o powierzchni 310 m2 składającym się z okazałego  salonu  o przybliżonej powierzchni 62 m2 , sypialni, dwóch niezależnych pokoi, gabinetu, kuchni, dwóch łazienek,oddzielnej toalety, pralni, kotłowni, korytarza. Piętro  o charakterze usługowym o pow. 345 m2 składającego się z 6  nienależnych sal , 2 pomieszczeń, 3 łazienek, 2 toalet, kuchni, pomieszczenia socjalnego, szatni oraz korytarza. Poddasza użytkowego o charakterze biurowo-usługowym pow. 295 m2 składającego się z 8 pokoi, sali konferencyjnej, toalety, pom. socjalnego, serwerowni oraz korytarza. Obecnie obiekt przynosi  dochód miesięczny na poziomie 20 000 zł netto  bez lokalu mieszkalnego na parterze. Wysoki standard wykończenia  stolarka okienna i drzwiowa,  ściany kryte gładzią gipsową oraz tapetami,  na podłodze w części mieszkalnej położono  płytki ceramiczne, deska drewniana i częściowo wykładzina dywanowa; na piętrze i poddaszu płytki ceramiczne oraz wykładziny dywanowe i PCV. Ogrzewanie gazowe - nowy kocioł grzewczy marki Vaillaint z zasobnikiem wody ciepłej. Nowe instalacje wod-kan, elektryczna, gazowa, alarmowa oraz w części pomieszczeń klimatyzacyjna. Łazienki w części mieszkalnej w glazurze, z kabiną prysznicową oraz wanną z hydromasażem, dodatkowo sauna. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem stałym, pozostałe elementy wyposażenia do uzgodnienia indywidualnego. Wykonany został w technologii tradycyjnej murowanej. Działka ogrodzona płotem stalowym wraz z bramą przesuwną sterowaną na pilota.  Ogród w pełni zagospodarowany, porośnięty drzewami i krzewami ozdobnymi. Na terenie działki znajduje się duży parking na ok. 20 samochodów wyłożony kostką brukową. Oferta dla wymagającego klienta.
 
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!
 

 

Cena sprzedaży: 4 400 000 zł brutto do negocjacji 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Biuro Nieruchomości REMA s.c., R. M. Mandys, 40-014 Katowice, Mariacka 7/2
tel.: 32 205 20 17, tel. kom.: 505 149 054, 505 149 055
Agent odpowiedzialny zawodowo za ofertę Regina Mandys, numer licencji 596
20 LAT DOŚWIADCZENIA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI!
www.rema.nieruchomosci.plRema Nieruchomości

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Biuro nieruchomości REMA (Katowice) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Dane Kontaktowe

40-014 Katowice, ul. Mariacka 7/2

czynne pn.-pt. | 9:00-17:00

32/205 20 17

+48 505 149 054

rema@rema.nieruchomosci.pl

fb/biurorema

+remanieruchomoscipl

Nieruchomości dla Ciebie:

© 2016 Rema Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone
ogo.agency
Rema Nieruchomości