Wyszukiwarka Nieruchomości
OFERTA SPECJALNA

ID:11436
Miasto:Mikołów
Dzielnica:Rynek
Cena:3 500 zł
Powierzchnia:150 m2
Piętro:2
Stan mieszkania:komfort
Przeznaczenie:lokal gastronomiczny

SZCZEGÓŁY OFERTY

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu na Rynku w Mikołowie. Nieruchomość trzy kondygnacyjna o łącznej powierzchni 150 m2 przygotowana wstępnie pod usługi gastronomiczne. Na parterze znajduje się otwarta kuchnia z przygotowaną wentylacją pod wyciąg, wyprowadzona rura gazowa do grilli oraz kuchenek i wyprowadzenie punktu wody. Na parterze znajdują się również dwa pomieszczenia do obróbki warzyw i mięsa również z dostępem do wody oraz zmywak z szafą na naczynia. Na piętrze znajduje się spora przestrzeń otwarta oraz toaleta damska i męska przedzielone pomieszczeniem z umywalkami. Poddasze ma szerokie możliwości adaptacyjne. Nowa instalacja elektryczna, gazowa i wodociągowa. Ogrzewanie z kotła gazowego z zasobnikiem ciepłej wody (w chwili obecnej grzejniki oraz piec nie są założone ze względu na wystąpienie ewentualnych przeróbek). Docelowo podłoga na poddaszu będzie drewniana, jednak zostanie położona dopiero po zakończeniu ewentualnych przeróbek. Niebywałym atutem lokalu jest przynależny ogródek, który szczególnie docenią przyszli goście restauracji. Topowa lokalizacja w samym sercu Mikołowa da gwarancję dobrych przychodów. WOLNE OD ZARAZ! 

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

CENA NAJMU: 3 500 zł + media + kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Biuro Nieruchomości REMA s.c., R. M. Mandys, 40-014 Katowice, Mariacka 7/2
tel.: 32 205 20 17, tel. kom.: 505 149 054, 505 149 055
Agent odpowiedzialny zawodowo za ofertę Regina Mandys, numer licencji 596
25 LAT DOŚWIADCZENIA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI!
www.rema.nieruchomosci.plRema Nieruchomości

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Biuro nieruchomości REMA (Katowice) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Dane Kontaktowe

40-014 Katowice, ul. Mariacka 7/2

czynne pn.-pt. | 9:00-17:00

32/205 20 17

+48 505 149 054

rema@rema.nieruchomosci.pl

fb/biurorema

+remanieruchomoscipl

Nieruchomości dla Ciebie:

© 2016 Rema Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone
ogo.agency
Rema Nieruchomości