Wyszukiwarka Nieruchomości
OFERTA SPECJALNA

ID:11489
Miasto:Dąbrowa Górnicza
Dzielnica:Gołonóg
Cena:3 250 000 zł
Powierzchnia:401 m2
Liczba pięter:2
Stan mieszkania:komfort
Okna:nowe pcv
Ogrzewanie:własne gazowe
Typ zabudowy:wolnostojacy

SZCZEGÓŁY OFERTY

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży obiektu w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Gołonóg. Nieruchomość o powierzchni 401 m2 mieści się na działce o powierzchni 2556 m2 w kształcie prostokąta (własność). Budynek jest nowy, trwają prace wykończeniowe. Jest wykonany z pustaka ceramicznego, ocieplony. W ramach ceny może zostać wykończony pod konkretnego Klienta. Ma dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się pomieszczenie typu open space, zamykany pokój, kotłownia oraz toalety. Na dole jest doprowadzona kanalizacja do każdego pomieszczenia, z możliwością jej zasłonięcia. Umożliwia to przeznaczenie pomieszczeń np. na gabinety lekarskie. Na piętrze jest kolejne pomieszczenie typu open space, pokój, kuchnia, pomieszczenie przeznaczone na serwerownię oraz również toalety. Ogrzewanie jest własne gazowe. Jest również klimatyzacja. Do budynku doprowadzone są wszystkie media (woda, gaz, prąd, siła oraz kanalizacja). Jest również doprowadzony światłowód. Dojazd drogą asfaltową. Na posesji znajduje się wybrukowany parking na około 20 samochodów. Znajduje się również dodatkowe pomieszczenie wolnostojące gospodarcze o powierzchni 32 m2. Całość jest ogrodzona, zamykana bramą na pilota. Dodatkowym zabezpieczeniem jest alarm. W budynku jest zainstalowany domofon. Przeznaczenie nieruchomości: cele biurowe i medyczne. Rynek pierwotny. W pobliżu jest dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oraz przystanki komunikacji miejskiej.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

CENA: 3 250 000 zł + VAT (do negocjacji)

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Biuro Nieruchomości REMA s.c., R. M. Mandys, 40-014 Katowice, Mariacka 7/2
tel.: 32 205 20 17, tel. kom.: 505 149 054
Agent odpowiedzialny zawodowo za ofertę Regina Mandys, numer licencji 596
27 LAT DOŚWIADCZENIA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI!
www.rema.nieruchomosci.plRema Nieruchomości

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Biuro nieruchomości REMA (Katowice) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Dane Kontaktowe

40-014 Katowice, ul. Mariacka 7/2

czynne pn.-pt. | 9:00-17:00

32/205 20 17

+48 505 149 054

rema@rema.nieruchomosci.pl

fb/biurorema

+remanieruchomoscipl

Nieruchomości dla Ciebie:

© 2016 Rema Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone
ogo.agency
Rema Nieruchomości