Wyszukiwarka Nieruchomości
OFERTA SPECJALNA

ID:11513
Miasto:Ruda Śląska
Dzielnica:Wirek
Ulica:Kubiny
Cena:2 250 000 zł
Powierzchnia:475 m2
Typ zabudowy:wolnostojacy

SZCZEGÓŁY OFERTY

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego obiektu zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej na zabytkowym osiedlu – Kolonia Ficinus, wybudowanym w latach 1860 -1867. Kolonia robotnicza Ficinus znajduje się na trasie zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Na sprzedaż są dwa budynki położone na działce o powierzchni 570 m2.

Pierwszy budynek to jeden z kilkunastu zabytkowych domów wchodzących w skład Kolonii Ficinus. Budynek jest całkowicie odrestaurowany, zgodnie z wytycznymi konserwatora zabytków. Wykorzystamo tutaj oryginalne materiały czyli piaskowiec oraz starą cegłę. Drewno z oryginalnej konstrukcji stropów zostało wykorzystane jako elementy dekoracyjne wewnątrz pomieszczeń. Budynek ma około 300 m2. Posiada trzy poziomy. Obecnie mieści się tam restauracja, ale idealnie nadaje się również pod inną działalność gospodarczą. Na poziomie 0 mieści się restauracja. Na +1 jest sala, która nadaje się na większe imprezy okolicznościowe oraz szkolenia. Na poziomie -1 jest kuchnia, pomieszczenia gospodarcze oraz toalety. Ogrzewanie jest własne gazowe, piec był niedawno wymieniony. W budynku jest klimatyzacja – są cztery splity z czego dwa mają również funkcję grzewczą. W budynku jest kominek, który ogrzewa dwa poziomy. Lokal jest wyposażony w windę towarową (na trzy poziomy). Jest centrala telefoniczna (5 numerów wewnętrznych). Jest dostęp do Internetu. Budynek posiada alarm. Z lokalu prowadzi wyjście do ogródka (około 100 m2), który jest pięknie urządzony i wyposażony w meble ogrodowe.

Drugi budynek znajdujący się na posesji pełni funkcję mieszkalną. Został wybudowany dziesieć lat temu. Ma powierzchnię 175 m2. Znajdują się tu trzy pokoje, w tym duży (65m2) salon, kuchnia otwarta na salon, łazienka z wanną, pralnia, garderoba oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Jest również niski strych. Dom ma ogrzewanie gazowe podłogowe. Jest również możliwość budowy kominka. W każdym pomieszczeniu jest klimatyzacja. Okna zabezpieczone są roletami elektrycznymi.

Do posesji prowadzi brama wjazdowa otwierana na pilota. Na terenie posesji są dwa miejsca parkingowe. Więcej miejsc parkingowych znajduje się na pasażu graniczącym z nieruchomością.

W cenie nieruchomości jest pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach.

Mieszkańcom Rudy Śląskiej miejsca przedstawiać nie trzeba, bo od wielu lat cieszy w mieście się dobrą renomą. Stałymi klientami są również goście z zagranicy. Dużym atutem nieruchomości jest położenie bardzo blisko trasy N-S,  autostrady A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej, dzięki czemu w kilkanaście minut można dojechać do Katowic. Również z innymi miastami ościennymi miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane. W pobliżu znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Cena: 2 250 000 zł do negocjacji

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Biuro Nieruchomości REMA s.c., R. M. Mandys, 40-014 Katowice, Mariacka 7/2
tel.: 32 205 20 17, tel. kom.: 505 149 054
Agent odpowiedzialny zawodowo za ofertę Regina Mandys, numer licencji 596
28 LAT DOŚWIADCZENIA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI!
www.rema.nieruchomosci.plRema Nieruchomości

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Biuro nieruchomości REMA (Katowice) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Dane Kontaktowe

40-014 Katowice, ul. Mariacka 7/2

czynne pn.-pt. | 9:00-17:00

32/205 20 17

+48 505 149 054

rema@rema.nieruchomosci.pl

fb/biurorema

+remanieruchomoscipl

Nieruchomości dla Ciebie:

© 2016 Rema Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone
ogo.agency
Rema Nieruchomości