Wyszukiwarka Nieruchomości

ID:11589
Miasto:Chorzów
Dzielnica:Centrum
Ulica:okolice ul. Wolności
Cena:1 520 000 zł
Powierzchnia:1000 m2
Liczba pokoi:23
Liczba pięter:3
Forma własności:pełna własność
Stan mieszkania:do remontu
Okna:pcv i drewniane
Umeblowanie:nie
Przeznaczenie:mieszkalno-użytkowy
Ogrzewanie:węglowe, gazowe
Rodzaj zabudowy:kamienica

SZCZEGÓŁY OFERTY

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kamienicy w Centrum Chorzowa w okolicy ulicy Wolności.
Budynek z 1898 roku został odnowiony, zadbano o zachowanie klimatu kamienicy odtwarzając oryginalne rozwiązania, nie zapomniano również o ogólnej estetyce, dzięki czemu budynek cieszy oko, wyróżniając się na tle innych szarych kamienic.

ŚWIETNA INWESTYCJA!

Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 752 m2 (pow. całkowita: 1000 m2) z budynku głównego i oficyny. Budynek główny posiada 4 kondygnacje, piwnice oraz strych o powierzchni 160 m2, oficyna również posiada 4 kondygnacje, piwnice i strych o powierzchni 62 m2. Na powierzchnie mieszkalną przypadają 23 lokale, w tym 8 w oficynie. Obecnie wynajętych jest 6 mieszkań.
Istnieje możliwość wyodrębnienia lokali mieszkalnych, a na parterze lokali użytkowych.

Aby zachować charakter kamienicy podczas remontu został zachowany oryginalny tynk, który idealnie współgrał z cegłą klinkierową w kolorze kości słoniowej znajdującą się na wyższych kondygnacjach.
Na parterze budynku zostały wymienione wszystkie okna, do których zamontowano marmurowe parapety, które świetnie pasują do dołu elewacji pokrytej tynkiem mozaikowym, który chroni przed zabrudzeniami.
Przez klatkę schodową prowadzą drewniane schody z oryginalnymi stopnicami, towarzyszy jej żeliwna, oryginalna balustrada zachowana w nienaruszonym stanie. Ściany na klatce schodowej zostały odnowione z niezmienioną kolorystyką.

Ogrzewanie: gazowe/węglowe – w części mieszkań znajdują się jeszcze piece kaflowe, które z powodzeniem można zamienić na piec gazowy z dofinansowaniem od miasta (w budynku jest już instalacja gazowa)
Woda: wodociąg miejski

 

Zakres prac remontowych w pigułce:

- wykonanie odwodnienia

- odświeżenie elewacji

- wymiana stolarki okiennej na parterze oraz klatce schodowej w oficynie wraz z parapetami

- wykonanie nowego przejścia z kostki brukowej łączącego budynek główny z oficyną

- wykonanie betonowych nadproży nadsypanych granitowym kamieniem celem ochrony elewacji przed zabrudzeniami

- wymiana zniszczonych elementów systemów rynnowych

- posianie trawy

 

Posiadamy następującą dokumentację:

- aktualne przeglądy

- inwentaryzacja budowlana

- inwentaryzacja kominiarska

 

Cena: 1 520 000 zł (do negocjacji)

 

Masz pytania? Zadzwoń!

505-149-054

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Biuro Nieruchomości REMA s.c., R. M. Mandys, 40-014 Katowice, Mariacka 7/2
tel.: 32 205 20 17, tel. kom.: 505 149 054
Agent odpowiedzialny zawodowo za ofertę Regina Mandys, numer licencji 596
28 LAT DOŚWIADCZENIA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI!
www.rema.nieruchomosci.pl



Rema Nieruchomości

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Biuro nieruchomości REMA (Katowice) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Dane Kontaktowe

40-014 Katowice, ul. Mariacka 7/2

czynne pn.-pt. | 9:00-17:00

32/205 20 17

+48 505 149 054

rema@rema.nieruchomosci.pl

fb/biurorema

+remanieruchomoscipl

Nieruchomości dla Ciebie:

© 2016 Rema Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone
ogo.agency
Rema Nieruchomości