Wyszukiwarka Nieruchomości

ID:1787
Miasto:Katowice
Dzielnica:Ligota
Cena:2700000 brutto zł
Powierzchnia:826 m2
Umeblowanie:nie
Przeznaczenie:usługowy

SZCZEGÓŁY OFERTY

Do sprzedaży obiekt w Katowicach Ligocie o powierzchni 826,30m2 usytuowany na działce o powierzchni 1943m2. Obiekt stanowi zabudowa wolnostojąca, stanowiąca kompleks budynków niepodpiwniczonych, połączonych funkcjonalnie składająca się z: głównego, trzykondygnacyjnego budynku biurowo-usługowego, dwukondygnacyjnego budynku kotłowni ze składem opału i pomieszczeniami archiwum, parterowego budynku warsztatowego wraz z pomieszczeniem magazynowym. W pomieszczeniach biurowych posadzki z wykładziny lanteks, w korytarzach, hallu i klatce schodowej okładzina z lastryko wylewnego. W sanitariatach płytki lastrykowe. Stolarka okienna drewniana zespolona, drzwiowa płytowa i szklona. Instalacja wodno-kanalizacyjna z odprowadzeniem ścieków do kanalizacji sanitarnej miejskiej, instalacja elektryczna siły i oświetlenia wyposażona w belki jarzeniowe, nowa instalacja c.o. wykonana w technologii miedzianej z zaworami termostatycznymi i grzejnikami płytowymi z własnym źródłem zasalania ( piec stalowy węglowy). W głównym hallu wejściowym znajduje się wystarczająco miejsca na punkt informacyjny (rejestracyjny), zapewniony jest łatwy dostęp do sanitariatów. Przy budynku znajduje sie parking strzeżony, jest również wystarczająco miejsca aby powstał dodatkowy parking dla klientów/pacjentów (około 30 miejsc parkingowych). Możliwość dokupienia sąsiedniej działki należącej do miasta o powierzchni 2500m2. Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowo-usługowej, bliskość centrum miasta. Obiekt spełnia wymogi dotyczące działalności medycznej np. przychodni, zakładu opieki zdrowotnej hospicjum oraz biur, obiekt również idealnie nadający sie na działalność edukacyjną.

Cena sprzedaży 2,7 mln brutto

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Biuro Nieruchomości REMA s.c., R. M. Mandys, 40-014 Katowice, Mariacka 7/2
tel.: 32 205 20 17, tel. kom.: 505 149 054, 505 149 055
Agent odpowiedzialny zawodowo za ofertę Regina Mandys, numer licencji 596
25 LAT DOŚWIADCZENIA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI!
www.rema.nieruchomosci.plRema Nieruchomości

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Biuro nieruchomości REMA (Katowice) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Dane Kontaktowe

40-014 Katowice, ul. Mariacka 7/2

czynne pn.-pt. | 9:00-17:00

32/205 20 17

+48 505 149 054

rema@rema.nieruchomosci.pl

fb/biurorema

+remanieruchomoscipl

Nieruchomości dla Ciebie:

© 2016 Rema Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone
ogo.agency
Rema Nieruchomości