Wyszukiwarka Nieruchomości

Lokale Katowice

Lokale Katowice

Chcesz zmienić siedzibę biura? Szukasz lokalu w dobrej lokalizacji? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z własną działalnością gospodarczą? W każdym przypadku jesteśmy w stanie ci pomóc.

Posiadamy szeroką bazę ofert sprzedaży i wynajmu lokali w Katowicach. Co ważne, nie musisz ich wszystkich przeglądać. W przeprowadzeniu selekcji pomoże ci nasza wewnętrza wyszukiwarka, dostępna na stronie www.

Wpisując w okna wyszukiwarki szczegółowe informacje związane z poszukiwanym lokalem, takie jak m.in.:
- miasto,
- dzielnica,
- cena,
- czy powierzchnia
znajdziesz oferty, które najlepiej będą odpowiadać twoim oczekiwaniom.

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu? A może chcesz dla swojej firmy kupić lokale? Katowice to miasto, w którym znajduje się wiele interesujących pozycji. Oczywiście, po obejrzeniu oferty w sieci, możesz się z nami bezpośrednio skontaktować i umówić na oglądanie danego lokalu. Postaramy się zaplanować spotkanie w najdogodniejszym dla ciebie terminie i odpowiemy na wszystkie twoje pytania, wyjaśnimy też wątpliwości.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Rema Nieruchomości

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Biuro nieruchomości REMA (Katowice) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Dane Kontaktowe

40-014 Katowice, ul. Mariacka 7/2

czynne pn.-pt. | 9:00-17:00

32/205 20 17

+48 505 149 054

rema@rema.nieruchomosci.pl

fb/biurorema

+remanieruchomoscipl

Nieruchomości dla Ciebie:

© 2016 Rema Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone
ogo.agency
Rema Nieruchomości