Wyszukiwarka Nieruchomości

Obiekty Katowice

Obiekty Katowice

Oprócz mieszkań, domów, lokali i działek budowlanych w naszej bazie ofert znajdują się także obiekty magazynowe, piętra biurowców, wolnostojące budynki, a także kompleksy budynków, które można w różny sposób zagospodarować.

Wystawiamy oferty osób i firm, które chcą sprzedać lub wynająć posiadany przez siebie obiekty. Jeśli więc planujesz zmienić siedzibę swojej firmy, chcesz utworzyć kolejny magazyn dla swoich produktów albo masz pomysł na biznes i potrzebujesz lokalu z wiatą magazynową, powierzchnią techniczną lub socjalną, to jesteś w odpowiednim miejscu.

Jako biuro nieruchomości będziemy pośredniczyć w kontaktach pomiędzy tobą a sprzedającym lub wynajmującym dany obiekt. Pamiętaj, jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Zawsze staramy się pomagać naszym klientom i znaleźć dla nich najlepsze rozwiązanie.

W naszej bazie obiektów na sprzedaż i wynajem znajdziesz miejsca zlokalizowane nie tylko w Katowicach, ale również w innych miastach Polski.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Rema Nieruchomości

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Biuro nieruchomości REMA (Katowice) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Dane Kontaktowe

40-014 Katowice, ul. Mariacka 7/2

czynne pn.-pt. | 9:00-17:00

32/205 20 17

+48 505 149 054

rema@rema.nieruchomosci.pl

fb/biurorema

+remanieruchomoscipl

Nieruchomości dla Ciebie:

© 2016 Rema Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone
ogo.agency
Rema Nieruchomości