Wyszukiwarka Nieruchomości
OFERTA SPECJALNA

ID:11464
Miasto:Katowice
Dzielnica:Załęże
Cena:259 000 zł
Powierzchnia:66 m2
Liczba pokoi:3
Piętro:1
Liczba pięter:2
Piwnica:tak
Liczba poziomów:jednopoziomowe
Stan mieszkania:komfort
Kuchnia:widna
Łazienka i WC:razem
Okna:nowe pcv
Ogrzewanie:własne gazowe, klimatyzacja
Typ zabudowy:blok

SZCZEGÓŁY OFERTY

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w Katowicach w dzielnicy Załęże. Nieruchomość o powierzchni 66 m2 mieści się na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku bez windy po termoizolacji. Na lokal mieszkalny składają się 3 niezależne pokoje, widna osobna kuchnia, przedpokój oraz łazienka wraz z WC.  Mieszkanie jest po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Całość wyposażona w urządzenia i sprzęt o bardzo wysokich standardach. Klimatyzacja nie tylko chłodzi, ale pełni również funkcję ogrzewania. Dodatkowo nieruchomość ma własne ogrzewanie  elektryczne. Do mieszkania przynależy duża piwnica - 10,5 m2. Oferta godna polecenia ze względu na lokalizację zapewniającą bardzo dobrą komunikację z centrum Katowic. W pobliżu dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oraz przystanki komunikacji miejskiej. Niewielka odległość do C.H. Silesia City Center. Bardzo dobra oferta zarówno dla inwestora jak i osoby szukającej swoich czterech ścian. WOLNE OD ZARAZ.

Dodatkowe wyposażenie (w ramach ceny): 

1. Bardzo solidne drzwi wejściowe Gerda wykonane w najwyższej klasie antywłamaniowej C.

2. Górny zamek elektroniczny, który sam automatycznie każdorazowo blokuje drzwi po ich zamknięciu i odblokowuje po zbliżeniu się uprawnionego telefonu komórkowego. Zamek firmy August o wartości ok 2,5 tys zł. Istnieje możliwość wymontowania i założenia oryginalnego (analogowego) zamka.

3. Alarm Satel wyposażony w centralkę z własnym zasilaniem akumulatorowym, powiadamianiem GSM i aplikacja internetową. W domu są na każdym oknie kontaktrony i czujki udarowe, czujki zbicia szyby i ruchu. W kuchni zamontowana jest czujka przeciwpożarowa. Piwnica dozorowana jest poprzez czujki ruchu, udarową, kontaktron i własna syrenę. Alarmem można sterować poprzez naścienny manipulator zlokalizowany w przedpokoju, aplikację na telefon oraz komendy SMS. Koszt zakupu alarmu ok. 8 tys zł.

4. Wysokiej jakości klimatyzatory firmy Samsung. Jednostki zewnętrzne zlokalizowane są na dachu. Klimatyzatory mają bardzo dużą moc, w kilka minut potrafią skutecznie schłodzić mieszkanie, jak i je ogrzać, gdyż maja funkcję grzania. Urządzenia potrafią skutecznie grzać nawet przy temperaturze zewnętrznej -20 stopni. Obydwa klimatyzatory wyposażone są w moduły Wi-fi i można je obsługiwać poprzez aplikacje na telefon lub pilot bezprzewodowy. Koszt zakupu ok. 12 tys. zł.

5. Ogrzewanie w „pokoju dziecka” zlokalizowane jest w suficie w formie płyt na podczerwień. Jest to niezwykle wygodne i przyjemne źródło ciepła. Płytami sufitowymi mogą wymiennie zarządzać 2 urządzenia: jedno naścienne i jedno dopuszkowe poprzez Wi-fi. Koszt ok 4 tys zł.

6. W „pokoju dziecka” jest w pełni sprawna kamera. Obsługa poprzez wi-fi i aplikację.

7. W łazience znajduje się podgrzewacz wody marki Junkers. W momencie zakupu był to najwyższy model Junkersa, wyposażony w zamkniętą komorę spalania, co wymagało dodatkowej instalacji nawiewno-wywiewnej. Dzięki temu urządzenie jest bardzo ekonomiczne i, co najważniejsze, nie ma żadnego kontaktu z powietrzem z wnętrza mieszkania. Zasysa powietrze specjalnym kanałem z zewnątrz budynku. Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w pilot bezprzewodowy do zdalnej zmiany (np. z kuchni) nastawień ciepłej wody. Koszt zakupu i montażu ok 4 tys zł.

8. W mieszkaniu znajduje się pralko-suszarka firmy Samsung - najwyższy model w momencie zakupu. W pełni sprawna. Koszt ok 5 tys zł. Zmywarka w pełni sprawna koszt ok 1,5 tys zł. Lodówka w pełni sprawna koszt ok 8 tys zł.

9. Żaluzja elektryczna w dużym pokoju jest sterowana przewodowo (włącznik na ścianie) oraz bezprzewodowo poprzez Wi-fi i dedykowana aplikację.

10. Wszystkie okna wyposażone w system 1 klucza i zamykane klamki. Dodatkowo od strony podwórka okna wyposażone w blokady antywyważeniowe firmy ABUS.

11. W mieszkaniu jest 5 przyłączy RTV/SAT ze zbiorczej anteny dachowej.

12. Gotowa infrastruktura kablowa do przyłączenia internetu. Operatorem jest Vectra.

 

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

CENA: 259 000 zł 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Biuro Nieruchomości REMA s.c., R. M. Mandys, 40-014 Katowice, Mariacka 7/2
tel.: 32 205 20 17, tel. kom.: 505 149 054, 505 149 055
Agent odpowiedzialny zawodowo za ofertę Regina Mandys, numer licencji 596
25 LAT DOŚWIADCZENIA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI!
www.rema.nieruchomosci.plRema Nieruchomości

Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na śląskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Biuro nieruchomości REMA (Katowice) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Dane Kontaktowe

40-014 Katowice, ul. Mariacka 7/2

czynne pn.-pt. | 9:00-17:00

32/205 20 17

+48 505 149 054

rema@rema.nieruchomosci.pl

fb/biurorema

+remanieruchomoscipl

Nieruchomości dla Ciebie:

© 2016 Rema Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone
ogo.agency
Rema Nieruchomości